Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 29 JUN 19:40
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Väggur
nr. 627658

Väggur, 1920-30-tal, H = 45

Anmärkningar: Ej testat på plats

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-29 19:13:48 100 kr
Budgivare 1 2022-06-24 18:58:36 75 kr
Budgivare 2 2022-06-25 07:10:16 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 18:58:36 50 kr