Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 28 JUN 21:16
Utropspris:  2 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrcykel
nr. 627669

Herrcykel, Nishiki, 7-växlar, 26-tum

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (6 bud)
Budgivare 3 2022-06-24 18:35:15 1 500 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:35:07 1 400 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:07:10 800 kr
Budgivare 1 2022-06-23 11:06:33 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 07:36:47 75 kr
Budgivare 1 2022-06-21 23:26:32 50 kr
Bevakningspriset på 1 500 kr är uppnått.