Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 29 JUN 19:40
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627707

Herrarmbandsur, Eterna-Matic, stål, plexiglas, 1960-tal, diameter 34 mm

Anmärkningar: Fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 8 2022-06-29 19:37:20 750 kr
Budgivare 7 2022-06-29 16:07:06 700 kr
Budgivare 7 2022-06-29 15:29:35 650 kr
Budgivare 3 2022-06-28 18:01:33 600 kr
Budgivare 6 2022-06-28 08:28:40 550 kr
Budgivare 3 2022-06-28 18:01:29 500 kr
Budgivare 6 2022-06-28 08:28:40 450 kr
Budgivare 3 2022-06-25 10:11:13 400 kr
Budgivare 5 2022-06-25 07:09:56 350 kr
Budgivare 4 2022-06-23 23:38:00 300 kr
Budgivare 3 2022-06-23 20:38:00 250 kr
Budgivare 3 2022-06-23 20:38:00 150 kr
Budgivare 4 2022-06-23 21:02:13 125 kr
Budgivare 3 2022-06-23 20:38:00 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 22:54:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 22:48:21 50 kr