Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 29 JUN 19:42
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627709

Herrarmbandsur, Certina Bristol 195 Automatic, dubblé, plexiglas, diameter 34 mm

Anmärkningar: Fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (18 bud)
Budgivare 10 2022-06-29 19:34:23 750 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:33:14 700 kr
Budgivare 10 2022-06-29 19:30:49 650 kr
Budgivare 9 2022-06-29 18:26:28 600 kr
Budgivare 8 2022-06-29 15:30:05 550 kr
Budgivare 7 2022-06-28 00:10:56 500 kr
Budgivare 6 2022-06-25 07:11:02 450 kr
Budgivare 5 2022-06-23 21:02:35 400 kr
Budgivare 4 2022-06-22 23:14:06 350 kr
Budgivare 3 2022-06-22 22:07:21 300 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:27:56 250 kr
Budgivare 3 2022-06-22 22:07:18 200 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:27:56 175 kr
Budgivare 3 2022-06-22 22:07:14 150 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:27:56 125 kr
Budgivare 3 2022-06-22 22:07:11 100 kr
Budgivare 2 2022-06-22 21:27:56 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 20:58:18 50 kr