Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 29 JUN 19:44
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Herrarmbandsur
nr. 627710

Herrarmbandsur, Grand Prix Election, 1950-tal, stål, plexiglas, diameter 32 mm

Anmärkningar: Fungerar vid enklare test, Sikö auktioner garanterar ej funktionen

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-06-28 14:36:09 650 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 600 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 550 kr
Budgivare 5 2022-06-28 14:36:02 500 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 300 kr
Budgivare 4 2022-06-25 12:06:33 250 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 200 kr
Budgivare 4 2022-06-25 12:06:03 175 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 150 kr
Budgivare 3 2022-06-25 07:11:17 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 11:45:34 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:12:19 50 kr