Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 29 JUN 20:34
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skeppsklocka
nr. 627756

Skeppsklocka, mässing, monterad på träplatta, klockans diameter 16 cm

Anmärkningar: Gravyr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 4 2022-06-28 17:42:45 400 kr
Budgivare 5 2022-06-28 17:11:56 350 kr
Budgivare 4 2022-06-26 14:32:38 300 kr
Budgivare 5 2022-06-28 17:11:50 300 kr
Budgivare 4 2022-06-26 14:32:38 250 kr
Budgivare 5 2022-06-28 17:11:42 200 kr
Budgivare 4 2022-06-26 14:32:05 175 kr
Budgivare 3 2022-06-25 22:32:10 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 21:39:46 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 00:48:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 08:06:42 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 01:11:31 50 kr