Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 30 JUN 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Halsband
nr. 627777

Halsband, L = 60 + örhängen, silver och bärnsten, Sture Mårtensson

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 6 2022-06-30 15:40:55 400 kr
Budgivare 5 2022-06-30 08:25:28 350 kr
Budgivare 6 2022-06-29 23:26:11 300 kr
Budgivare 5 2022-06-29 20:24:16 250 kr
Budgivare 4 2022-06-29 18:04:06 200 kr
Budgivare 5 2022-06-29 20:24:11 175 kr
Budgivare 4 2022-06-29 18:04:06 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:47:18 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 22:47:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 15:12:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 19:51:35 50 kr