Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 29 JUN 20:25
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Stolar
nr. 627796

Stolar, 4 st, ek, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, märkt "äldste officerare", höjd 94 cm.

Anmärkningar: Trädetaljer saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-28 15:56:32 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 16:14:13 50 kr