Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 29 JUN 20:40
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skrivbord
nr. 627802

Skrivbord, ådringsmålat, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 160x 89, höjd 76 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 15:38:58 50 kr