Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 29 JUN 20:46
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skåp
nr. 627803

Skåp med glasdörrar, furu, baksida av masonit, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 100x30, höjd 200 cm.

Anmärkningar: Lös baksida, 2 glas saknas. Lås och nycklar saknas.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 10 2022-06-29 20:43:03 750 kr
Budgivare 9 2022-06-29 20:26:44 700 kr
Budgivare 8 2022-06-29 19:24:31 650 kr
Budgivare 7 2022-06-29 16:26:08 600 kr
Budgivare 7 2022-06-29 16:26:08 300 kr
Budgivare 6 2022-06-28 23:02:31 250 kr
Budgivare 5 2022-06-27 17:22:18 200 kr
Budgivare 2 2022-06-27 11:22:49 175 kr
Budgivare 5 2022-06-26 18:30:53 150 kr
Budgivare 4 2022-06-25 20:30:09 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 13:55:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:47:26 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:18:38 50 kr