Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 30 JUN 19:04
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Fiskelådor
nr. 627804

Fiskelådor 3 st. 50 x 84 cm. (äldre)+ Långrevslåda.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-06-30 18:12:40 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 15:26:09 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 15:04:25 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 10:35:43 50 kr