Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 29 JUN 20:52
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fällstolar
nr. 627808

Fällstolar, 4 st, Marinen, höjd ca 55 cm.

Anmärkningar: Smuts, fläckar, skador på textil.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-29 20:49:52 600 kr
Budgivare 7 2022-06-29 20:49:11 550 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:17:22 500 kr
Budgivare 7 2022-06-29 20:48:56 450 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:17:22 400 kr
Budgivare 6 2022-06-29 19:41:43 350 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:17:22 250 kr
Budgivare 2 2022-06-28 10:58:12 200 kr
Budgivare 4 2022-06-27 18:38:39 175 kr
Budgivare 2 2022-06-27 11:20:57 150 kr
Budgivare 3 2022-06-24 13:55:24 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 18:15:28 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:47:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:23:31 50 kr