Auktionen avslutad:
700 kr
Avslutas: 29 JUN 20:57
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Fällstolar
nr. 627810

Fällstolar, 3 st , Marinen, höjd ca 55 cm, 2 st tygsitsar, samt stommar, 2 st.

Anmärkningar: Smuts, fläckar, skador på textil.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 5 2022-06-29 20:50:41 700 kr
Budgivare 6 2022-06-29 20:54:35 650 kr
Budgivare 5 2022-06-29 20:50:41 600 kr
Budgivare 6 2022-06-29 20:54:31 550 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:18:01 500 kr
Budgivare 4 2022-06-29 11:04:52 450 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:18:01 400 kr
Budgivare 4 2022-06-27 18:38:58 350 kr
Budgivare 5 2022-06-29 10:17:49 350 kr
Budgivare 4 2022-06-27 18:38:58 150 kr
Budgivare 3 2022-06-27 05:43:57 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 18:15:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 10:46:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-22 21:23:26 50 kr