Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 29 JUN 21:00
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skåp
nr. 627834

Skåp, ådringsmålat, rekvisita från Marinmuseum, Karlskrona, 89x44, höjd 178 cm.

Anmärkningar: Nyckel saknas, mindre skador, färgbortfall.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 5 2022-06-29 19:57:47 1 000 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:53:25 950 kr
Budgivare 3 2022-06-27 13:36:29 900 kr
Budgivare 4 2022-06-27 13:20:50 850 kr
Budgivare 3 2022-06-27 13:36:22 850 kr
Budgivare 4 2022-06-27 13:20:50 800 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:56:37 750 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:56:37 700 kr
Budgivare 1 2022-06-27 11:22:09 650 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:56:37 250 kr
Budgivare 1 2022-06-27 11:22:02 200 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:56:37 175 kr
Budgivare 3 2022-06-27 09:16:40 150 kr
Budgivare 2 2022-06-26 22:56:37 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 14:58:06 100 kr
Budgivare 2 2022-06-23 23:55:50 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 10:42:54 50 kr