Auktionen avslutad:
3 400 kr
Avslutas: 30 JUN 19:39
Utropspris:  3 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Herrarmbandsur Certina
nr. 627861

Herrarmbandsur Certina quartz guld 18k D=3,3

Anmärkningar: gravyr

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (23 bud)
Budgivare 8 2022-06-30 15:35:11 3 400 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 3 300 kr
Budgivare 8 2022-06-27 19:32:22 3 300 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 900 kr
Budgivare 7 2022-06-27 10:42:54 850 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 800 kr
Budgivare 7 2022-06-27 10:42:52 750 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 700 kr
Budgivare 7 2022-06-27 10:42:50 650 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 600 kr
Budgivare 7 2022-06-27 10:42:49 550 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 500 kr
Budgivare 7 2022-06-27 10:42:47 450 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 400 kr
Budgivare 6 2022-06-25 23:30:13 350 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 250 kr
Budgivare 5 2022-06-25 20:25:19 200 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 175 kr
Budgivare 4 2022-06-25 07:14:18 150 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 07:05:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 11:34:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 20:58:21 50 kr