Aktuellt bud:
150 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
5d, 3h, 49m, 32s
Malmö
Spara i minneslista
Medaljer
nr. 627902

Medaljer och märken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 1 2022-06-23 21:23:23 150 kr
Budgivare 2 2022-06-25 08:50:56 125 kr
Budgivare 1 2022-06-23 21:23:23 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 08:50:51 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 21:23:23 50 kr