Aktuellt bud:
125 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 20:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
5d, 3h, 21m, 12s
Kristianstad
Spara i minneslista
Solglasögon
nr. 627913

Solglasögon, Michael Kors

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-06-25 16:18:36 125 kr
Budgivare 3 2022-06-25 13:41:56 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 21:17:14 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 21:32:04 50 kr