Auktionen avslutad:
0 kr
Avslutas: 30 JUN 20:54
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Ljuskrona
nr. 627972

Ljuskrona, smide och glas, 1900-talets andra hälft, diameter 48 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)