Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 30 JUN 20:49
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljuslyktor Dekor Lampa
nr. 627980

Ljuslyktor Dekor Lampa plast H=6

Anmärkningar: brännmärken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-30 12:49:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 23:24:48 50 kr