Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 30 JUN 20:50
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mattallrikar KD
nr. 627981

Mattallrikar KD 8 st D=27

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 6 2022-06-28 01:25:16 250 kr
Budgivare 4 2022-06-26 07:23:28 200 kr
Budgivare 5 2022-06-27 17:55:31 200 kr
Budgivare 4 2022-06-26 07:23:28 175 kr
Budgivare 5 2022-06-27 17:55:13 150 kr
Budgivare 4 2022-06-26 07:23:28 125 kr
Budgivare 3 2022-06-24 18:18:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-24 02:46:58 75 kr
Budgivare 1 2022-06-23 21:29:44 50 kr