Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 01 JUL 19:00
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vykortsalbum
nr. 627993

Vykortsalbum m. vykort, 1900-talets andra hälft

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-07-01 18:55:19 400 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:58:54 350 kr
Budgivare 2 2022-06-30 14:49:01 300 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:58:44 300 kr
Budgivare 2 2022-06-30 14:49:01 250 kr
Budgivare 1 2022-06-30 21:58:40 200 kr
Budgivare 2 2022-06-30 14:49:01 175 kr
Budgivare 1 2022-06-25 07:30:11 150 kr
Budgivare 1 2022-06-25 07:30:11 50 kr