Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 01 JUL 19:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsur Seth Thomas
nr. 627994

Bordsur Seth Thomas, mässing och trä quartz, höjd 23 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-07-01 17:38:58 550 kr
Budgivare 4 2022-07-01 18:51:19 500 kr
Budgivare 3 2022-07-01 17:38:58 450 kr
Budgivare 4 2022-07-01 17:41:25 400 kr
Budgivare 3 2022-07-01 17:38:58 350 kr
Budgivare 4 2022-07-01 17:40:41 300 kr
Budgivare 3 2022-07-01 17:36:39 200 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:40:06 175 kr
Budgivare 1 2022-07-01 17:18:41 175 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:40:06 125 kr
Budgivare 1 2022-06-30 22:09:50 100 kr
Budgivare 2 2022-06-25 20:40:06 75 kr
Budgivare 1 2022-06-24 19:51:22 50 kr