Aktuellt bud:
75 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 20:35
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
7h, 44m, 32s
Karlskrona
Spara i minneslista
Miniatyr-TV
nr. 628067

Miniatyr-TV, 2 st, plast, "photoviewer", Ges Gesch, reklamskylt i papp, plåtaskar, stoppgarn, smörspade, mm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-06-26 18:38:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 09:53:43 50 kr