Aktuellt bud:
0 kr

Bjud!
Avslutas: 30 JUN 21:15
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
5d, 5h, 31m, 13s
Karlskrona
Spara i minneslista
Frack
nr. 628076

Frack och frackskjorta, ull, storlek 52.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (0 bud)