Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 01 JUL 19:30
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Skeppsmodell
nr. 628092

Skeppsmodell. + bordslampa. H= 44 cm. och mindre.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-07-01 19:27:51 125 kr
Budgivare 3 2022-06-30 17:40:22 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 00:11:41 75 kr
Budgivare 1 2022-06-25 19:51:55 50 kr