Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 03 JUL 19:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Damkläder
nr. 628229

Damkläder ett parti Joseph Ribkoff

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 2 2022-07-03 15:27:02 400 kr
Budgivare 5 2022-07-03 15:25:55 350 kr
Budgivare 2 2022-07-03 14:17:46 300 kr
Budgivare 1 2022-07-03 09:48:21 250 kr
Budgivare 4 2022-07-03 06:57:05 200 kr
Budgivare 2 2022-07-03 06:45:32 175 kr
Budgivare 4 2022-07-02 21:59:46 150 kr
Budgivare 2 2022-07-02 13:45:46 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 20:58:04 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 15:32:10 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 08:07:52 50 kr