Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 03 JUL 19:59
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Minkpäls
nr. 628266

Minkpäls + mössa stl 38-40

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 1 2022-07-03 19:55:21 300 kr
Budgivare 2 2022-07-03 19:56:58 250 kr
Budgivare 1 2022-07-03 19:55:21 200 kr
Budgivare 2 2022-07-03 19:56:50 175 kr
Budgivare 1 2022-07-03 19:55:21 150 kr
Budgivare 2 2022-07-03 19:50:58 125 kr
Budgivare 1 2022-07-03 19:49:20 100 kr
Budgivare 2 2022-07-03 19:46:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 12:39:01 50 kr