Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 03 JUL 20:09
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordsbelysning
nr. 628282

Bordsbelysning mm

Anmärkningar: väggur med skador

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-07-03 18:40:09 50 kr