150 kr
Avslutas: 03 JUL 19:26
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  200 kr
Piedestal
nr. 628380

Piedestal med belysning + vas, alabaster, 1900-talets andra hälft, höjd 93 + 36 cm

Anmärkningar: Nagg

Budgivare 2 2022-07-03 19:21:59 150 kr
Budgivare 4 2022-07-03 19:07:57 125 kr
Budgivare 3 2022-07-03 16:31:06 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 20:41:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 19:43:33 50 kr