Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 04 JUL 19:13
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Militärrockar
nr. 628390

Militärrockar 2 st + pälsfodrad moccajacka

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-07-04 19:07:49 300 kr
Budgivare 3 2022-07-04 18:58:10 250 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:56:28 200 kr
Budgivare 3 2022-07-04 16:45:52 175 kr
Budgivare 5 2022-07-04 17:49:28 150 kr
Budgivare 3 2022-06-28 07:05:01 125 kr
Budgivare 4 2022-07-02 02:01:03 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 07:05:01 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 04:04:22 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 21:31:22 50 kr