Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 03 JUL 20:34
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Solur
nr. 628428

Solur med kompass, Orientalisk, 1900-tal, mässing, diameter 15 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 6 2022-07-03 19:21:34 450 kr
Budgivare 5 2022-06-27 19:39:21 400 kr
Budgivare 3 2022-06-28 01:57:40 400 kr
Budgivare 5 2022-06-27 19:39:21 300 kr
Budgivare 3 2022-06-28 01:57:28 250 kr
Budgivare 5 2022-06-27 19:39:21 175 kr
Budgivare 4 2022-06-27 17:20:40 150 kr
Budgivare 3 2022-06-26 23:05:19 125 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:52:05 100 kr
Budgivare 3 2022-06-26 23:05:16 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:52:05 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 20:42:30 50 kr