Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 03 JUL 21:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Gnistskydd
nr. 628461

Gnistskydd + spisset, mässing, 1900-tal, höjd 70 cm och lägre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-06-29 10:35:58 400 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:23:18 350 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:23:18 250 kr
Budgivare 5 2022-06-28 23:46:04 200 kr
Budgivare 3 2022-06-29 09:23:00 175 kr
Budgivare 5 2022-06-28 23:46:04 150 kr
Budgivare 4 2022-06-28 23:24:11 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 07:55:25 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 08:15:01 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 22:25:08 50 kr