Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 03 JUL 21:14
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Luftgevär
nr. 628464

Luftgevär, Crosman Raven + kikarsikte

Anmärkningar: Ej testat

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 2 2022-07-03 21:11:47 1 100 kr
Budgivare 3 2022-07-03 21:09:41 1 000 kr
Budgivare 2 2022-07-03 21:07:31 950 kr
Budgivare 3 2022-07-03 21:06:18 900 kr
Budgivare 2 2022-07-03 21:05:48 850 kr
Budgivare 3 2022-07-03 21:03:36 800 kr
Budgivare 2 2022-06-29 15:08:34 750 kr
Budgivare 3 2022-07-03 21:03:27 700 kr
Budgivare 2 2022-06-29 15:08:34 600 kr
Budgivare 4 2022-06-27 12:22:24 550 kr
Budgivare 3 2022-06-27 08:14:37 500 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:45:19 450 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:38:57 400 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:45:01 350 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:38:57 300 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:44:50 250 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:38:57 175 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:44:27 150 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:38:57 100 kr
Budgivare 2 2022-06-26 21:37:09 75 kr
Budgivare 1 2022-06-26 21:30:51 50 kr