1 600 kr
Avslutas: 04 JUL 19:14
Utropspris:  800 kr
visningslokaler:  150 kr
Sikte/mätinstrument
nr. 628496

Sikte/mätinstrument, 1900-talets första hälft, längd 59 cm

Anmärkningar: Skador på skinndetaljerna, smuts ej testad

Budhistorik (33 bud)
Budgivare 6 2022-07-04 19:11:06 1 600 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:10:21 1 500 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:11:00 1 500 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:10:21 1 400 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:08:52 1 300 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:07:53 1 200 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:07:30 1 100 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:07:05 1 000 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:07:05 950 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:06:29 900 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:05:35 850 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:06:22 850 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:04:14 800 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:04:58 800 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:04:14 700 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:04:45 650 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:04:14 600 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:02:47 550 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:02:10 500 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:01:08 450 kr
Budgivare 5 2022-07-04 19:01:05 400 kr
Budgivare 6 2022-07-04 19:01:06 400 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:36:28 350 kr
Budgivare 6 2022-07-04 18:35:37 300 kr
Budgivare 5 2022-07-04 18:32:35 250 kr
Budgivare 6 2022-07-04 18:34:31 250 kr
Budgivare 5 2022-07-04 17:14:11 200 kr
Budgivare 4 2022-07-04 16:50:44 175 kr
Budgivare 5 2022-07-04 16:47:15 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 12:56:19 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 20:21:44 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 18:56:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 08:38:02 50 kr