Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 05 JUL 19:00
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Högtalare
nr. 628504

Högtalare, Audio Pro Addon T3

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 17:12:58 550 kr
Budgivare 2 2022-07-04 01:04:57 500 kr
Budgivare 5 2022-07-05 08:36:06 450 kr
Budgivare 2 2022-07-04 01:04:57 400 kr
Budgivare 4 2022-07-02 22:00:26 350 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:18:27 300 kr
Budgivare 3 2022-07-01 20:26:22 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:18:27 200 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:16:09 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:18:27 50 kr