Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 04 JUL 20:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Irish Coffee
nr. 628509

Irish Coffee muggar 8 pers

Anmärkningar: Obeg

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-07-04 20:09:08 350 kr
Budgivare 3 2022-07-04 20:06:52 300 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:06:19 250 kr
Budgivare 3 2022-07-04 17:06:03 200 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:04:16 175 kr
Budgivare 3 2022-07-04 17:06:03 150 kr
Budgivare 4 2022-07-04 20:02:06 125 kr
Budgivare 3 2022-07-04 17:06:03 100 kr
Budgivare 2 2022-07-01 18:36:59 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 17:45:59 50 kr