Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 05 JUL 19:17
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Böcker Sveriges Arme
nr. 628525

Böcker Sveriges Arme och Försvar mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (14 bud)
Budgivare 4 2022-07-05 19:14:56 550 kr
Budgivare 1 2022-06-29 10:20:13 500 kr
Budgivare 4 2022-07-05 19:13:57 450 kr
Budgivare 1 2022-06-29 10:20:13 400 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:10:44 350 kr
Budgivare 1 2022-06-29 10:20:13 300 kr
Budgivare 2 2022-06-29 07:39:38 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:13:32 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 07:39:36 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:13:32 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 07:39:33 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:13:32 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 07:39:29 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:13:32 50 kr