Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 04 JUL 20:20
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Paraplyer
nr. 628534

Paraplyer + käppar bla med silverdetaljer

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 3 2022-07-04 11:20:55 350 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:00:03 300 kr
Budgivare 3 2022-07-04 11:20:49 300 kr
Budgivare 4 2022-07-03 20:59:38 250 kr
Budgivare 3 2022-06-30 09:07:01 200 kr
Budgivare 2 2022-07-01 22:14:20 200 kr
Budgivare 3 2022-06-30 09:07:01 175 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:10:23 150 kr
Budgivare 3 2022-06-30 09:06:48 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 12:10:10 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 19:00:10 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 06:13:20 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 22:10:04 50 kr