Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 04 JUL 20:23
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bokställ
nr. 628537

Bokställ B=39

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 8 2022-06-30 18:48:42 300 kr
Budgivare 6 2022-06-29 09:24:15 250 kr
Budgivare 7 2022-06-30 09:21:28 200 kr
Budgivare 6 2022-06-29 09:24:03 175 kr
Budgivare 5 2022-06-28 18:11:25 150 kr
Budgivare 4 2022-06-28 15:04:40 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 13:16:47 100 kr
Budgivare 2 2022-06-27 21:27:24 75 kr
Budgivare 1 2022-06-27 21:23:33 50 kr