Auktionen avslutad:
1 800 kr
Avslutas: 05 JUL 19:33
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skeppsmodell
nr. 628555

Skeppsmodell, inglasad halvmodell, 1900-talets första hälft,63 X 47 X 11 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (19 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 18:57:36 1 800 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:30:20 1 700 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:57:36 1 300 kr
Budgivare 2 2022-07-05 19:29:16 1 200 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:57:36 600 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:27:45 550 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:57:36 500 kr
Budgivare 3 2022-07-05 19:27:36 450 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:57:36 400 kr
Budgivare 5 2022-07-04 17:28:16 350 kr
Budgivare 5 2022-07-04 17:28:16 300 kr
Budgivare 3 2022-07-05 16:10:52 250 kr
Budgivare 5 2022-07-03 22:10:17 200 kr
Budgivare 3 2022-07-04 09:37:13 175 kr
Budgivare 5 2022-07-03 22:10:17 150 kr
Budgivare 4 2022-07-03 21:14:01 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 08:17:07 100 kr
Budgivare 2 2022-06-30 23:05:36 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 16:57:40 50 kr