Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 05 JUL 19:42
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kimono
nr. 628571

Kimono, Japan, handvävd siden, 1930-tal, stl M.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 5 2022-07-03 14:50:27 650 kr
Budgivare 2 2022-07-05 08:41:57 600 kr
Budgivare 5 2022-07-03 14:50:27 550 kr
Budgivare 6 2022-07-03 22:58:07 500 kr
Budgivare 5 2022-07-03 14:50:27 450 kr
Budgivare 6 2022-07-03 22:58:02 400 kr
Budgivare 5 2022-07-03 14:50:27 350 kr
Budgivare 4 2022-06-30 09:53:51 300 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:31:47 250 kr
Budgivare 3 2022-06-29 18:02:42 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:31:27 175 kr
Budgivare 3 2022-06-29 18:02:42 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 19:30:38 125 kr
Budgivare 3 2022-06-29 18:02:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 16:17:21 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 11:56:45 50 kr