650 kr
Avslutas: 05 JUL 20:16
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Träfigur
nr. 628616

Träfigur, Afrika, 1900-tal, höjd 33 cm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Budgivare 3 2022-07-05 10:33:10 650 kr
Budgivare 1 2022-07-05 19:54:51 600 kr
Budgivare 3 2022-07-05 10:33:10 550 kr
Budgivare 1 2022-07-05 19:54:47 500 kr
Budgivare 3 2022-07-05 10:33:10 450 kr
Budgivare 4 2022-07-05 19:24:02 400 kr
Budgivare 3 2022-07-05 10:33:10 350 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:37:12 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:17 250 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:37:07 250 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:17 200 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:37:03 175 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:17 150 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:36:59 125 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:17 100 kr
Budgivare 2 2022-06-29 23:36:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:36:17 50 kr