Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 05 JUL 19:47
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Spegel
nr. 628625

Spegel m. belysning och blomhållare, teak, 1950-60-tal, 64 x 77

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-07-05 08:43:55 100 kr
Budgivare 2 2022-07-02 00:07:12 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 21:32:16 50 kr