650 kr
Avslutas: 05 JUL 20:34
Utropspris:  1 000 kr
visningslokaler:  100 kr
Askar
nr. 628646

Askar med lock, lerfigur, piphuvud, träskulptur mm, Proveniens Peter Von Busch privata samlingar. Fd chef för Marinmuseum i Karlskrona, Museirådet och Expert på Antikrundan

Anmärkningar: Piphuvud med lagningar

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 6 2022-07-05 18:43:21 650 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 600 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:43:15 550 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 500 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:43:09 450 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 400 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:43:00 350 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 300 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:42:53 250 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 200 kr
Budgivare 6 2022-07-05 18:42:43 175 kr
Budgivare 5 2022-07-04 23:02:27 150 kr
Budgivare 4 2022-07-03 18:37:18 125 kr
Budgivare 3 2022-07-01 16:13:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:08:54 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 21:10:31 50 kr