Auktionen avslutad:
550 kr
Avslutas: 05 JUL 20:08
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bestick
nr. 628652

Bestick, rostfria, Gense

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-07-03 20:27:49 550 kr
Budgivare 1 2022-07-02 15:48:22 500 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:23:29 350 kr
Budgivare 2 2022-06-30 19:57:48 300 kr
Budgivare 1 2022-06-28 22:23:29 50 kr