Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 05 JUL 20:21
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Konstglas
nr. 628671

Konstglas, Studio Åhus, H = 11

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-06-28 22:32:38 50 kr