Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 05 JUL 20:39
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Karaff
nr. 628694

Karaff + glasskulptur m. sockel, Orrefors, H = 43 o mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-07-05 12:26:41 150 kr
Budgivare 1 2022-07-05 08:16:04 125 kr
Budgivare 3 2022-07-05 06:20:56 100 kr
Budgivare 2 2022-07-04 20:49:15 75 kr
Budgivare 1 2022-06-30 09:37:59 50 kr