Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 05 JUL 20:52
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Mynt
nr. 628710

Mynt, sedlar, julprydnad Georg Jensen m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 7 2022-06-29 21:43:53 600 kr
Budgivare 8 2022-07-01 12:28:42 550 kr
Budgivare 7 2022-06-29 21:43:53 500 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:55:10 450 kr
Budgivare 7 2022-06-29 21:43:53 400 kr
Budgivare 2 2022-06-30 20:55:06 350 kr
Budgivare 7 2022-06-29 21:43:53 300 kr
Budgivare 6 2022-06-29 08:38:19 250 kr
Budgivare 6 2022-06-29 08:38:19 200 kr
Budgivare 5 2022-06-29 08:30:12 175 kr
Budgivare 4 2022-06-29 07:49:36 150 kr
Budgivare 2 2022-06-28 22:09:49 125 kr
Budgivare 3 2022-06-28 21:53:18 100 kr
Budgivare 2 2022-06-28 21:02:08 75 kr
Budgivare 1 2022-06-28 20:58:02 50 kr