Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 05 JUL 20:58
Utropspris:  800 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tårtspadar
nr. 628716

Tårtspadar, kaktänger m.m. silver, tot V = 217 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 5 2022-07-04 11:05:31 1 000 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:23:59 950 kr
Budgivare 4 2022-07-02 19:47:19 900 kr
Budgivare 3 2022-06-30 13:23:59 850 kr
Budgivare 2 2022-06-29 13:34:38 800 kr
Budgivare 2 2022-06-29 13:34:38 75 kr
Budgivare 1 2022-06-29 11:32:27 50 kr