Auktionen avslutad:
1 000 kr
Avslutas: 06 JUL 19:00
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Tårtspadar
nr. 628718

Tårtspadar, kaktänger m.m. silver, tot V = 157 g

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 3 2022-07-05 21:55:27 1 000 kr
Budgivare 4 2022-07-05 20:50:29 950 kr
Budgivare 3 2022-07-02 19:51:37 900 kr
Budgivare 3 2022-07-02 19:51:37 750 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:20 700 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:20 650 kr
Budgivare 2 2022-06-30 18:32:36 600 kr
Budgivare 1 2022-06-30 13:23:20 50 kr